Jak nám rostou 2012-2016

Fotokniha

Vzhledem k tomu, že saal-digital má nej nej nej fotoknihy, jaký znám  - jako myslím to smrtelně vážně, kvalitativně je o několik levelů výš než ostatní dostupné fotoknihy na našem trhu - tak byl dárek pro babi naprosto jasný. No, ještě jí udělat, že. Ale už je na světě a myslím, že babi bude s "kabelkovým" formátem a pevně doufám, že i s obsahem spokojená. Díky jejich úžasným stránkám si jí můžete nyní prohlížet i vy:-)

https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?NRBmmxESxlOVS5dF6TFBh0rtEL8oMxZ80ZGq3Poi

Akt

Měla jsem tu čest fotit akt. Fakt. A měla jsem spoustu výhod - jako je třeba úplně úchvatná postava vymakaná na tyči. Jakože pole dance. A další velká výhoda je, že vám ty fotky dokonce můžu ukázat. Samozřejmě ne všechny, ale docela hodně z nich. Jsem za to majitelce tohoto luxusního těla vážně velmi vděčná, protože to nebývá u fotografií tohoto stylu až tak časté. Ale až je shlédnete, tak vám bude naprosto jasné, že tohle doma založit do šuplíku, je prostě škoda ...

Konečně zima

Bylo nádherně, sluníčko a přitom nasněžíno...teda pravdu řečeno trošku zima. Ale ta vlastně jen zajistila, že měli kluci krásně červený tvářičky a jim to teda vůbec nevadilo.

PF 2016

Vloni jsem ani PF nestihla udělat, tak jsem to letos chtěla napravit. A už o vánocích, když kluci pod vánočním stronkem rozbalili meče rytířů Jedi, mi pomalu uzrávala myšlenka na to letošní.

Naše předvánoční

Taková rychloakce, aby bylo co dát do kalendáře...no prostě kovářova kobyla

Předvánoční focení

Podzim

Dovolená s dětma aneb APALUCHA

Další každoroční akce, kdy jezdíme s dětmi na dovolenou aneb akce apalucha. Všichni jsou vždycky tak spokojení, děti nadšené, že je jich tam spousta, hrají si, koupou se a večer když to všechno zaženeme do postelí, tak si konečně sedneme my, dáme si vínko a ... dostaneme vynadáno...jo jo, letos jsme holt trošku rušili nerudného souseda, kterému naše chechtání pod hvězdama přišlo moc hlučné. Takže jsme každý večer stěhovali naše sezení za chalupu, která naše večerní povídání aspoň trošku tlumila. Ovšem ani tohle nám dovču zkalit nemohlo. Celý týden bylo krásně, takže jsme si to užili opravdu maximálně...no jako vlastně každý rok

Kamarádi

Tentokrát už je to rozdíl 4 let

« Předchozí 1 2 3 4 Následující »