Klobouk

Jak mi jeden klobouk zlepšil náladu...a získal zcela nový náhled na moje chlapečky - jsou každý úplně jiný, ale úplně...

Dovolená

Stejně jako před rokem...vlastně jako už léta, jezdíme na to samé místo, protože je tam báječně...

Dubai

Jetel

A mám vás!!! Mám vás dokonce všechny na jedné fotce!!! Výkon nepopsatelný, většina fotek na vyhození, ale za těch několik, které vyšly, jsem neskonale vděčná, protože to se daří, většinou tak jednou za uherák :-)

Pampelišky

Tak na nás ještě taky zbyly. Vím o nich už asi 14 dní, vím i přesně kde jsou, ale nebyl čas nebo nálada nebo auto k dispozici a nebo všechno dohromady. Tohle byla taková rychloakce a jak to tak bývá, tak byla úspěšná a úžasná. Děti spolupracovaly krásně, dokonce i Kuba a to je poslední dobou asi největší oříšek.

Polštářová

Tohle je série fotek, který úplně miluju. Myslím, že nám s Martinou vyšly úplně úúúžasně.

Martina

A další boudoir focení. Je to skvělá, úžasná práce a jsem strašně šťastná, že ji můžu dělat. Mám ráda, když si holčinu sama nalíčím a učešu (po předchozí domluvě), vše doladíme a jdem na to. Je v tom sposutu očekávání z obou stran, jak to bude probíhat (to jsem ve výhodě, to vím :-)), jak to "půjde", jestli nebude nějaká "křeč" a pak to vlastně tak nějak plyne samo, čas běží a já fotím a fotím a modelka se převléká, v půlce někdy dolíčíme a přečešeme a najednou je tu konec. Máme spoustu krásných fotek a já už se těším, až si k nim sednu a doladím vše do posledního detailu v počítači. Ale to už je vlastně jen taková třešnička na dortu, protože všechny moje modelky jsou nádherné a dokonalé už samy o sobě.Marti díky, že jsem Tě mohla fotit, bylo to moc fajn :-)))

Dovolená

Velikonoce. Nesnáším je. Přijde mi to jako totálně zbytečný svátek - nemyslím jeho prapůvod, ale dnešní pojetí. Na vesnici mi nevadí, když chodí koledovat děti, je na nich vidět tréma a to jak ze sebe sypou koledy za tu horu čokolády, je až směšný. Omladina v pohodě, dáme si panáčka, vyšupou mě a jdou na dalšího vedle :-). Ale to když vám před dveřma stojí cizí (nikdy jsem je neviděla) nebo téměř cizí chlapi, který se kymácej, že by se o pomlázku mohli maximálně tak opřít, to je hnus velebnosti. Nevim jestli mám rovnou nalejvat nebo čekat až mě vilně pobídnou ať se otočim, že mě seřežou. Trapnost nad trapnost. Tolik asi k mým pocitům stran velikonoc .-). A letos? Letos byly úžasnýýýýý. Strávili jsme je u moře, na sluníčku, v bazénu na baru  :-) a tahle fotka, ačkoliv jich mám daleko víc a taky sem za pár dní přibydou, to prostě všechno úžasně vystihuje. Je nádherná, musím se usmívat pokaždý když se na ní kouknu a čiší z ní prostě POHODA.

Monika

Dvojčata

Minulý víkend jsme byli na vycházce. Bylo krásně a tak jsem krom rodinky vyvětrala i nový objektiv Sigma 50/1.4 ART a zkoušela, co dá venku. No jsem mimořádně spokojená, vypadá to, že jsem měla velkou kliku na dobrý kus, protože je ostrej jak břitva. Jsem prostě spokojená. A tady jsou ti mí dva trapiči :-)