Prskavková

Špagety

Adélka

Včera jsem měla možnost fotit krásnou princeznu, 15ti denní Adélku. Ačkoliv byla avízovaná jako spavé miminko, tak v ateliéru se projevila jako velký držák a usnula na pár minutek až ke konci focení. Ale i tak myslím, že fotky se povedly a rodiče i prarodiče z nich budou mít radost. Tady je jen ochutnávka....

Moje silná trojka

K týhle fotce nemám co napsat. Miluju je tak moc...

Vojtíšek

Vojtíšek je nádherné miminko, kterému v době bylo 16 dní. Jako správný chlapeček to je velký bojovník a na bříšku se snažil seč mohl, aby v klidu neležel ani vteřinu :-). Furt po nás pokukoval a spal samozřejmě až po focení pak skoro celé odpoledne.

S maminkou

Zrovna tahle fotka je pro mě asi z celé série s Vojtíškem asi "nejsrdcovější"...

Vojtíšek s rodiči

Občas mi přijde, že fotky v černobílé variantě jsou jemnější, hezčí (alespoň pro mě na pohled) a víc se hodí k tak intimním momentům jako je fotografování rodičů s čerstvě narozeným miminkem.

Tentokrát i s Ellie

Mám ráda, když se klienti na focení vrací, je krásné vidět, jak děti rostou a někdy mě překvapí ještě dalšími členy rodiny :-). Tentokrát to byla navíc Ellie.

Léto

Někdy, když se hrabu ve starých fotkách z léta (zvlášť pokud je venku hnusně jako dneska) a ještě nacházím takové skvosty, tak to prostě miluju ještě víc než jindy :-)

Jůlinka

A tady je....