Jůlinka s rodiči

Krásná 5ti nedělní slečna byl trošku oříšek. Je pravda, že fotit miminka v tomhle věku je celkem složité, už daleko míň spinkají a mají na všechno už vlastní názor, ale nakonec se stejně nechala přemluvit a alespoň na chvilku usnula a nechala se vyfotit jako holčička k pomilování. Bylo úžasné sledovat jak jim to všem třem dohromady slušelo.

Šárka a Jirka

Krásná těhulka s přítelem, to bylo super focení. Myslím, že jsme si to všichni užili :-)

Veru a kluci

Pokus

Tak jsme si udělali fotící minivýlet, že konečně zase budeme mít všechny kluky na jedné fotce. Hmmmm...myšlenka to byla pěkná. Nakonec to byla taková parodie na všechno : dojeli jsme do vedlejší vesnice za fotbalový hřiště (ještě že tam nikdo nehrál :-)), vyložili děti z auta, já vyndala foťák, F vyfasoval odrazku a teď to začalo. Dvojčata okamžitě začla pádit každý jiným směrem a Kuba tak nějak zevloval ve svejch vytahanejch teplákách někde uprostřed s totálním nezájmem. Mazec. Abych to neprotahovala, všechny děti na publikovatlné fotce nemám. Mám dvojčata jak se po hlavě mlátěj pampeliškama  a to je to jediný, kde je víc než jedno dítě na jedný fotce. Víc jsme nedokázali.

Výlet do zoo

Tak jsme navštívili zoo. Bylo to moc fajn, ale pro kluky byla nejzajímavější tramvaj. Nejdřív koukali a byli takoví vyjukaní, ale když pochopili, že je to zábava, tak si to začali užívat a bylo vidět, jak jsou šťastní. Bylo to fakt skvělýýýý. Strašně jsme si to všichni užili.

Začínáme

Básnický střevo nemám, takže sáhodlouhé texty ode mě opravdu nelze očekávat. Ale nějak se znovu začít musí a vzhledem k tomu, že starý blog jsem nechala na původní adrese a začínám na těchto stránkách vlastně nanovo, tak bych asi něco napsat měla.  Takže vítejte i na těchto stránkách, tady na blogu… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 4 Následující »