NOVOROZENCI   ...   2200,-Kč

V ceně je 10ks upravených fotografií na CD/DVD , bez tisku.

Každá další fotografie  nad rámec balíčku... 200,-Kč.

Ideální věk na fotografování  je do 14ti dnů od narození, čím dříve tím lépe, protože miminka jsou v tomto období hodně spavá a je možné je potom hezky napolohovat.  Fotografování novorozenců je velmi specifické  a je proto nutné počítat s dobou kolem 3 hodin, protože vše se podřizuje potřebám miminka (kojení, přebalování, chování, uspávání apod). Miminka fotografuji u mě v ateliéru, na vyžádání také u vás doma za příplatek (doprava 6Kč/km + doba strávená cestou 500Kč/hod).

V případě zájmu o toto fotografování  mě prosím kontaktujte ještě před termínem porodu a potom z porodnice, abychom termín přesně "doladily".

DĚTI, RODINA ... 1800,-Kč

V ceně je 10ks upravených fotografií  na CD/DVD, bez tisku.

Každá další fotografie nad rámec balíčku ...150,-Kč.

Jako rodina je vhodné se barevně a stylově sladit - ideální  jsou modré džíny, jednobarevná trička, polokošile, košile. Maminky a holčičky si mohou obléct šaty, leginy s tunikou, halenky. Vyvarujte se triček s velkými nápisy či vzory. Pro všechny je dobré vzít vždy raději více typů a barev oblečení, aby bylo z čeho vybírat.

Doba fotografování se pohybuje kolem 1 hodiny.

TĚHOTENSTVÍ ... 2200,-Kč

V ceně je 10ks upravených fotografií na CD/DVD , bez tisku.

Každá další fotografie nad rámec balíčku... 200,-Kč.

Nastávající maminky je vhodné fotografovat v době, kdy je již bříško hodně vidět  tzn. minimálně v 7. měsíci  těhotenství, ale klidně i později, podle toho jak se budoucí maminka cítí. Oblečení volte nejlépe jednoduché - džíny a různé těhotenské tuniky, trička, svetříky, šaty.

Fotografování trvá 1-2 hodiny.

BEAUTY PORTRAIT, BOUDOIR, AKT ... 3500,-Kč

V ceně je 10ks upravených fotografií na CD/DVD, bez tisku.

Každá další fotografie nad rámec balíčku ...250,-Kč.

Líčení a česání ...800,-Kč.

Oblečení dohodneme podle toho, kde budeme fotografovat a v jakém stylu a rozsahu si budete přát. Velký úspěch mají vždy doplňky, tzn. připravte si Vámi oblíbené šály, šátky, pašmíny, výrazné náušnice, korále, prstýnky.  Bylo by dobré, abyste byla vhodně upravená, učesaná a nalíčená, protože tento typ fotografií nelze dobře nafotit bez líčení, alespoň "nude líčení" je naprostou nutností. Pokud budeme fotografovat přímo budoirové fotografie, doporučuji Vám nechat se upravit přímo zde v ateliéru mnou, kde přesně dohodneme, do jakého stylu budeme fotografie směřovat a líčení a česání tomu přizpůsobíme přímo na místě (samozřejmě mám rekvalifikaci make-up artist :-)).

Fotografování  trvá kolem 2 hodin. Pokud bychom líčily a česaly přímo zde, tak počítejte s jednou hodinou navíc na přípravu.

BUSINESS PORTRAIT ... 1000,-Kč

Cena je za jednu každou vyhotovenou fotografii.

Oblečení je vhodné volit dle Vašeho zaměstnání, fotografování probíhá v ateliéru (možnost volby pozadí dle Vašeho výběru), event lze fotografovat i v prostředí Vaší firmy tzv. lifestyle. U obleků je dobré se vyvarovat lesklých materiálů.

OSTATNÍ

Je možné domluvit  i jiné portrétní  fotografování , např. "rande", kamarádi apod.  Cena dle rozsahu.

Ceník je platný od 1.3. 2015