Jak se mohu objednat?

Objednat se lze prostřednictvím stránky kontakty, kde najdete přímo kontaktní formulář či moji emailovou adresu a telefon,  jak ke mně domů, tak  i mobilní telefon.

Jaké jsou objednací termíny?

Vždy se snažím Vám vyhovět, fotografuji samozřejmě i o víkendech, vše je o domluvě. Objednací lhůty jsou dle momentální vytíženosti.

Jak dlouho trvá fotografování?

Většinou 1-2 hodiny,  jen fotografování novorozenců trvá déle.

Kde se bude fotografovat?

Fotografuji  v exteriéru a ve svém ateliéru, ale je možné domluvit  fotografování i u Vás doma - za příplatek (doprava 6Kč/km + čas strávený cestou 500,-Kč/hod).  Pokud máte Vy nějaká oblíbená místa, lze fotografovat i tam a doprava je zpoplatněná 6Kč/km.  Fotografování novorozenců probíhá u mě v ateliéru, výjimečně u Vás doma, za příplatek.

Co vše je potřeba k fotografování novorozenců a jak bude probíhat?

Ideální věk miminka je do 14ti dní věku dítěte, protože miminko více spí a je možné ho polohovat dle potřeby fotografa. Vše podřídíme potřebám miminka - kojení, přebalování, chování. Je potřeba mít u sebe pleny jak jednorázové, tak i látkové, deku, kterou budeme miminko v průběhu fotografování přikrývat, v případě, že nekojíte samozřejmě také mléko pro miminko. Před samotným fotografováním je dobré miminko udržet co nejdéle v bdělém stavu, aby se poté nakojilo a spokojeně usnulo a bylo připravené na samotné fotografování:-).

Co na sebe?

Nezdá se to, ale je to velmi důležité, aby výsledné fotografie byly opravdu hezkou vzpomínkou a ne paletou všech možných barev a tvarů. Proto je vždy dobré fotografované sladit barevně i stylově - velmi pěkně na fotografiích vypadají džíny (v létě také lněné kalhoty či kraťasy) v kombinaci  s bílou, hnědou, béžovou, zelenou atd. variantou oblečení (trička, košile, polokošile, halenky, tuniky).  Proto nenechávejte výběr oblečení na poslední chvíli, ale dobře se na to doma připravte, proberte šatník, event. samozřejmě se mnou zkonzultujte. Určitě NEJSOU vhodné velká loga, pestrobarevné věci či velké vzory.

 

Co vzít s sebou dětem?

Určitě nezapomeňte na oblíbenou hračku, svačinku a pití pro děti, aby nebyly nevrlé.

Kolik dostanu fotografií?

Z velkého množství záběrů, které se v průběhu fotografování zhotoví, vyberu nejlepší a dám Vám je v náhledu k výběru na další upravování a retušování. Vždy dostanete to množství fotografií, které je v daném "balíčku" a další fotografie nad rámec jsou zpoplatněny dle ceníku. Vámi vybrané fotografie jsou vždy upravené a retušované, dostanete je na CD/DVD v plné kvalitě v barevné i černobílé variantě a ve zmenšené variantě pro posílání mailem, sdílení na FB apod.

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEUKAZUJI ANI NEPOSKYTUJI.

 

Kdy budou fotografie hotové?

Většinou do 2 týdnů od Vašeho výběru.

Jsou v ceně i tištěné fotografie?

Ne, v ceně jsou fotografie v digitální formě na CD/DVD.

Kdy se fotografie budou platit?

Platí se Vámi vybraný "balíček" v den fotografování. Pokud si poté vyberete nějaké další fotografie nad rámec balíčku, doplácíte je při předání CD/DVD.

V případě jakýchkoli dotazů či nejasností mě neváhejte kontaktovat, budu se těšit:-)